OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

Oczyszczalnie ścieków - przydomowe

Oczyszczalnie ścieków - osiedlowe

Oczyszczalnie ścieków - szkolne

Oczyszczalnie ścieków - przemysłowe

Oczyszczalnie ścieków

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Oczyszczalnie ścieków

Oczyszczalnie ogrody EKOPAN można stosować na każdym terenie,
bez względu na ukształtowanie i spoistość gruntu. Mogą obsługiwać budynki jednorodzinne, szkoły, pensjonaty, hotele, osiedla, a nawet zakłady przemysłowe. Czyszczą ściek a jednocześnie stanowią ozdobny element architektury ogrodowej chętnie wykorzystywany przez projektantów. Hydroponiczne oczyszczalnie ścieków EKOPAN znakomicie uzupełniają system kanalizacji gmin na terenach o rozproszonej zabudowie, a w gminach wiejskich mogą skutecznie zastąpić tradycyjne sieci kanalizacyjne w ramach sanitacji gminy. Oczyszczalnie nasze tworzą system kanalizacji zdecentralizowanej, umożliwiający odprowadzenie oczyszczonej wody do zlewni, z której została pobrana, z zachowaniem podstawowych praw ochrony środowiska naturalnego. Skuteczność technologi EKOPAN w okresie zimowym potwierdziła ostatnia zima stulecia 2010 r.

 

 

Murator - oczysczalnie ścieków

Oczyszczalnia ścieków jak ogród

Podstawową zaletą oczyszczalni ścieków z fitoreaktorem EKOPAN jest wysoki stopień oczyszczenia ścieków. Zostają one oczyszczone do poziomu II klasy czystości wód. Jaość i ilość ścieków nie mają wpływu na efekt oczyszczania. W gospodarstwie domowym można bez obaw stosować detergenty i inne środki chemiczne.

Ważne jest również to, że w pobliżu oczyszczalni nie wyczuwa się żadnych przykrych zapachów.

Oczyszczalnie z fitoreaktorem są mało wymagające – zajmują niewiele miejsca i można je montować niezależnie od poziomu wód gruntowych.

 

Murator • październik 2007 r.